Image

Kogerstraat 57 | 1791 EP Den Burg | telefoon: 0222 - 313 025 | info@texelvastgoed.nl

ZANDDIJK 72 - DE COCKSDORP
72 Zanddijk, De Cocksdorp, Noord-Holland, 1795 KD, Nederland € 460.000 kosten koper
Recreatiewoningen
43
Kenmerken
Type woning:
Vrijstaande recreatiewoning
Slaapkamers:
3
Badkamers:
1
Onderhoud binnen:
Normaal
Onderhoud buiten:
Normaal
Aanvaarding
In overleg
Soort dak:
Plat dak
Publicatie datum:
dec 03, 2025
Energie
Energielabel:
Volgt nog
Verwarming:
HR-CV ketel
Type isolatie:
Gedeeltelijk geïsoleerd
HR-CV ketel merk en bouwjaar:
ca. 2010
Type warmwater voorziening:
HR CV ketel
Kadastrale gegevens
Gemeente:
Texel
Sectie:
A
Nummer(s):
3871
Eigendomsgegevens:
Volle eigendom
Perceeloppervlakte:
993 m²
Tuin
Type
Tuin rondom
Kwaliteit tuin:
Riante tuin met veel groen en beplanting
Garage/berging/schuur/loods
Type
Vrijstaand, Hout
Bouwjaar woning
Bouwjaar:
1960
Woonoppervlakte
Gebruiksoppervlakte woning:
ca. 51 m²
Inhoud woning:
ca. 164 m²
Permanente bewoning en/of recreatieve bewoning
Type
Recreatie woning, In een park
Comfort
Type
Eenvoudig
Parkeerfaciliteiten
Type
Openbaar parkeren, Op eigen terrein
Indeling woning, begane grond
Type
Entree, Hal, Woonkamer, Half open keuken, Buiten berging
Overig:
De woning beschikt over 3 slaapkamers.
Bijgewerkt op: dec 03, 2025

Deze fraaie bungalow is gelegen op een perceel eigen grond van 993 m² op het park “Slufterduin”. Heerlijk vrij gelegen en beschut door alle bosschages. De ligging is top en op loopafstand van het mooie natuurgebied “De Slufter” waar je urenlang kunt struinen door de natuur.

Kom binnen!

Via de entree stap je binnen in de woonkamer. Met wat zorg en een paar doordachte aanpassingen kan de woning moeiteloos worden aangepast aan de huidige normen en woonwensen om er weer een up-to-date recreatie woning van te maken.

Wat ook tot de mogelijkheid behoort is het plaatsen van een geheel nieuwe recreatiewoning van maximaal 100 m². 

Waar je ook staat in deze woning, aan alle kanten kun je genieten van het uitzicht op de tuin!

De woonkamer staat in verbinding met de keuken, de badkamer en 3 slaapkamers.  De eenvoudige badkamer heeft een doucheruimte met harmonicadeur, wastafel en toilet. In de kleinste slaapkamer staat een eenpersoonsbed. In de 2 andere slaapkamers staan eenpersoonsbedden met een extra onderbed voor een 2de persoon.

De recreatiewoning ligt heerlijk vrij, met rondom een natuurlijke beschutting van bomen en struiken voor optimale privacy.

Van buitenaf bereik je de verwarmde berging met de cv-ketel en groepenkast. Daarnaast is er nog volop ruimte voor tuingereedschap en/of extra opslag.

In de tuin is een houten tuinhuisje aanwezig. Ideaal voor het stallen van bijvoorbeeld fietsen en/of tuinmeubels.

Het terras is van houten terras tegels

Dit park is gelegen aan de rand van het prachtige natuurgebied ‘De Slufter’. Bent u inmiddels ook nieuwsgierig geworden? Maak dan gauw een afspraak voor een bezichtiging voordat dit lieve huisje alweer weg is.

We hebben een PDF-presentatie gemaakt met alle essentiële informatie over: ZANDDIJK 72 - DE COCKSDORP .
Image

Kogerstraat 57
1791 EP Den Burg
Telefoon: 0222 - 313 025
E-mail: info@texelvastgoed.nl

Ontwerp & Techniek: WEBJONGENS