Image

Kogerstraat 57 | 1791 EP Den Burg | telefoon: 0222 - 313 025 | info@texelvastgoed.nl

ROGGESLOOTWEG 6-132 DE COCKSDORP
6 Roggeslootweg, De Cocksdorp, Noord-Holland, 1795 JV, Nederland € 185.000 vrij op naam
Recreatiewoningen
25
Kenmerken
Type woning:
Chalet
Slaapkamers:
2
Badkamers:
1
Onderhoud binnen:
Uitstekend
Onderhoud buiten:
Uitstekend
Aanvaarding
In goed overlleg
Publicatie datum:
sept 14, 2023
Energie
Isolatie:
Goed geïsoleerd
Verwarming:
HR-CV ketel
Type isolatie:
Volledig geïsoleerd
HR-CV ketel merk en bouwjaar:
Intergas 2017
Type warmwater voorziening:
HR CV ketel
Type brandstof CV ketel:
Gas
Tuin
Type
Tuin rondom
Kwaliteit tuin:
Verzorgd terras, groene tuin omheind met haag en hekwerk van paaltjes.
Garage/berging/schuur/loods
Type
Vrijstaand
Bouwjaar woning
Bouwjaar:
2017
Woonoppervlakte
Gebruiksoppervlakte woning:
50 m²
Inhoud woning:
ca 130 m³
Permanente bewoning en/of recreatieve bewoning
Type
Recreatie woning
Inrichting
Type
Gestoffeerd, Gemeubileerd
Materiaal raamkozijnen
Type
Kunststof
Parkeerfaciliteiten
Type
Openbaar parkeren, Op eigen terrein
Overige bijzonderheden
Type
Natuurlijke ventilatie, Schuifpui, Airconditioning
Indeling woning, begane grond
Type
Entree, Woonkeuken, Keuken met inbouw apparatuur, Slaapkamer, Buiten berging, Badkamer
Overig:
In het chalet zitten 2 slaapkamers
Bijgewerkt op: sept 14, 2023

Op een heerlijke, rustige en groene locatie op vakantiepark “De Krim” gelegen, een ruim (12,5 x 4 meter) en keurig onderhouden modern chalet (2017), op een perceel huurgrond van ca. 200 m².

Indeling: Entree in kleine hal en doorgang naar moderne en zeer complete keuken welke is voorzien van alle gemakken, lichte en zonnige sfeervolle woonkamer voorzien van inventaris  en schuifpui naar beschut en zonnig terras.

De vloer is bedekt met een moderne vinylvloerbedekking, verder heeft de living een gezellige en moderne  inrichting.

Het chalet heeft 2 prettige slaapkamers, één voorzien van tweepersoonsbed, de ander twee aparte bedden beide met voldoende kast/bergruimte. Er kan een vijfde bovenbed geplaatst worden indien gewenst.

De volledig betegelde badkamer is modern, voorzien van douchecabine, wastafelmeubel, designradiator en vrijhangend toilet.

In de berging een extra koelkast, wasmachine en droger alsmede de cv-ketel, Intergas (2017), tevens voldoende opbergruimte, deze is buitenom bereikbaar.

Bij het chalet behoort nog een vrijstaand kunststof tuinschuurtje voor wat tuinspullen. In de tuin een vrijstaande houten pergola met doek, hier kunt u heerlijk zitten.

De tuin is omheind met een houten palenhekje, dus ideaal voor huisdieren of kleine kinderen in de tuin te houden.

Het chalet biedt u goede verhuurmogelijkheden (maximaal 20 weken per jaar) maar ook alleen eigen gebruik is uiteraard mogelijk. Het chalet wordt u geleverd inclusief een uitgebreide inrichting/inventaris.  (onder meer een airconditioning  geplaatst in 2021)

Kortom een uniek eigen plekje op Texel omringd door veel groen, en biedt u voldoende privacy om tot rust te komen.

Bij het chalet kunt u prima uw auto parkeren.

Komt u kijken bij dit leuke plekje op Texel?

We hebben een PDF-presentatie gemaakt met alle essentiële informatie over: ROGGESLOOTWEG 6-132 DE COCKSDORP .
Plattegrond
Plattegrond
Plattegrond
Image

Kogerstraat 57
1791 EP Den Burg
Telefoon: 0222 - 313 025
E-mail: info@texelvastgoed.nl

Ontwerp & Techniek: WEBJONGENS