Image

Kogerstraat 57 | 1791 EP Den Burg | telefoon: 0222 - 313 025 | info@texelvastgoed.nl

CALIFORNIEWEG 145 - DE KOOG
145 Californieweg , De Koog, Noord-Holland, 1796 PD, Nederland € 475.000 kosten koper
Recreatiewoningen
35
Kenmerken
Type woning:
Geschakelde vakantiewoningen
Slaapkamers:
3
Badkamers:
1
Onderhoud binnen:
Goed
Onderhoud buiten:
Goed
Aanvaarding
In overleg
Soort dak:
Plat dak
Publicatie datum:
juli 17, 2025
Energie
Energielabel:
C. Geldig tot 22-02-2034
Verwarming:
HR-CV ketel
Type isolatie:
Gedeeltelijk geïsoleerd
HR-CV ketel merk en bouwjaar:
HR Intergas 2017
Type warmwater voorziening:
HR CV ketel
Type brandstof CV ketel:
Gas
Kadastrale gegevens
Gemeente:
Texel
Sectie:
T
Nummer(s):
522
Eigendomsgegevens:
volle eigendom
Perceeloppervlakte:
408 m²
Tuin
Type
Tuin rondom
Kwaliteit tuin:
Keurig
Garage/berging/schuur/loods
Type
Vrijstaand, Hout
Gebruiksoppervlakte:
5 m²
Bouwjaar woning
Bouwjaar:
1963 (nadien gemoderniseerd en gerenoveerd)
Woonoppervlakte
Gebruiksoppervlakte woning:
65 m²
Inhoud woning:
212 m³
Permanente bewoning en/of recreatieve bewoning
Type
Recreatie woning
Comfort
Type
Normaal
Inrichting
Type
Gemeubileerd
Parkeerfaciliteiten
Type
Openbaar parkeren
Overige bijzonderheden
Type
Openslaande deuren
Indeling woning, begane grond
Type
Entree, Woonkamer, Half open keuken, Slaapkamer, Badkamer
Kostenpost pand
Bijdrage VVE per maand:
ca. 125,-
Bijgewerkt op: juli 17, 2025

Op een rustige en groene locatie, op het geliefde park Vredelust, ligt deze sfeervolle geschakelde recreatiebungalow. De bungalow is gelegen op een royaal perceel van 408 m² eigen grond en op steenworp afstand van het bos, het strand en de duinen. De bungalow is ingericht voor 6 personen en biedt alles voor wie op zoek is naar rust, ruimte en comfort.

Stap binnen en u voelt zich hier direct thuis. De woonkamer is licht en gezellig, met een comfortabele zithoek waar je heerlijk kunt ontspannen na een dag op het eiland.

Dankzij de grote raampartijen komt het buitengevoel ook binnen tot leven. Via de schuifpui loopt u gemakkelijk naar het terras waar u fijn kunt zitten.

Op de vloer liggen keurige plavuizen wat een strakke look geeft en tevens onderhoudsvriendelijk is.

De open keuken is een echte blikvanger! De lichtkoepel zorgt voor een prachtige natuurlijke lichtinval en de keuken is van alle gemakken voorzien: een gaskookplaat, koelkast, vaatwasser en meer. Of u nu uitgebreid wilt koken of snel iets op tafel wilt zetten, hier kan het allemaal.

De bungalow beschikt over drie comfortabele slaapkamers, ideaal voor gezinnen of stellen die samen vakantie   vieren. De kamers zijn        praktisch ingericht en voorzien van voldoende kastruimte. Een fijne plek om tot rust te komen.

Een van de kamers beschikt tevens over nog een lichtkoepel. 

De badkamer is modern en verzorgd en uitgerust met een inloopdouche, wastafel en toilet. Alles is netjes afgewerkt en functioneel ingericht.

De tuin is een heerlijk plekje om het Texelse buitenleven in alle rust te ervaren. Dankzij de omsluitende bosschages zit u hier heerlijk privé. Op het zonnige terras geniet u van een goed boek, een barbecue of gewoon van het groen.

Een heerlijke plek om van het buitenleven te genieten.
In de tuin treft u nog een vrijstaand houten tuinhuisje,   ideaal voor het opbergen van uw tuinmeubelen en/of fietsen.

Aan de voorzijde van de bungalow is parkeergelegenheid op eigen terrein.

Komt u deze leuke bungalow bewonderen?

 

We hebben een PDF-presentatie gemaakt met alle essentiële informatie over: CALIFORNIEWEG 145 - DE KOOG .
Begane grond 2D
Begane grond 3D
Image

Kogerstraat 57
1791 EP Den Burg
Telefoon: 0222 - 313 025
E-mail: info@texelvastgoed.nl

Ontwerp & Techniek: WEBJONGENS